Cosmetic Fridge
Cosmetic Fridge
Cosmetic Fridge
/
about_bg

PËR NE

Ningbo Iceberg Electronic Appliance Co., Ltd. është një fabrikë profesionale që prodhon mini frigorifer elektronik, frigorifer kozmetik, kuti ftohës kampe dhe frigorifer kompresor makine. Me një histori dhjetë vjeçare, tani fabrika mbulon një sipërfaqe prej 30000 metrash katrorë, e pajisur me makinë formimi me injeksion me performancë të lartë, makinë shkumë PU, makinë testuese të temperaturës konstante, makinë ekstraktuese me vakum, makinë paketimi automatik dhe makina të tjera të avancuara, siguron kontroll të rreptë të cilësisë . Produktet tona janë eksportuar në mbi 80 vende dhe rajone në mbarë botën. Mbështet modelin dhe paketimin e shërbimit OEM dhe ODM, mirëpresim klientë të rinj dhe të vjetër nga e gjithë bota për të na kontaktuar për marrëdhëniet e ardhshme të biznesit dhe për të arritur sukses të ndërsjellë!

 • +

  Mosha e fabrikës
 • +

  Zona e fabrikës
 • +

  Vendet e eksportit
 • Linjat e prodhimit
Mëso më shumë

PROCESI I CUSTOM ODM/OEM

 • process_icoSiguroni dizajnin e ID-së
 • process_icoModelimi 3D
 • process_icoHapni kallëpin e vërtetë për mostër
 • process_icoMostra e konfirmimit të klientit
 • process_icoModifiko mostrën
 • process_icoTestimi i mostrës
 • process_icoProdhim ne mase

PRODUKTET HOT

PRODUKTET HOT

APLIKACION

Cosmetic Fridge

Frigorifer kozmetik

Mini Fridge

Mini frigorifer

Mini Fridge

Frigoriferi i makinave

PSE NA ZGJODHET NE?

ico

Forca e fabrikës

Factory Strength

Forca e fabrikës

Me një histori dhjetë vjeçare, tani fabrika mbulon një sipërfaqe prej 30000 metrash katrorë, e pajisur me makinë formimi me injeksion me performancë të lartë, makinë shkumë PU, makinë testimi të temperaturës konstante, makinë ekstraktuese me vakum, makinë paketimi automatik dhe makina të tjera të avancuara, ne sigurojmë që të ofrojnë produkte me cilësi të lartë.

ico

Kualifikime të shumëfishta

Multiple Qualifications

Kualifikime të shumëfishta

Shumica e mallrave tona fitojnë CCC, CB, CE, ETL, GS, KC, SAA, PSE, FCC për kërkesat e sigurisë së produkteve. Përveç kësaj, produktet tona janë gjithashtu të kualifikuara me certifikata RoHS, REACH, FDA & LFGB, ERP për kërkesat e energjisë dhe mjedisit. Me një ekip profesional të R&D dhe dizajnit, ne kemi tashmë 27 patenta paraqitjeje, 12 patenta praktike dhe 3 patenta shpikje në vitin 2022.

ico

Partner bashkëpunues

Cooperative Partner

Partner bashkëpunues

Me cilësi të mirë dhe çmim konkurrues, produktet tona janë eksportuar në mbi 80 vende dhe rajone në mbarë botën, si SHBA, Australi, Britani, Francë, Gjermani, Itali, Spanjë, Brazil, Kore, Japoni, Poloni etj. Ne jemi bashkë -operon me Walmart, Coolluli, Kmart, Coca-Cola, Crownful, CASINO, Stylpro, SUBCOLD etj.

ico

Brand-Top Pink

Brand-Pink Top

Brand-Top Pink

Promovoni një jetë elegante, elegante dhe me shije. PINKTOP është një markë Mini Frigorifer Kozmetike e themeluar në vitin 2019. E skemuar, zhvilluar dhe projektuar për dy vjet nga ekipi i projektimit i quajtur Ruide i cili ka 23 vjet përvojë shërbimi me Fangtai.

Factory Strength

Forca e fabrikës

Me një histori dhjetë vjeçare, tani fabrika mbulon një sipërfaqe prej 30000 metrash katrorë, e pajisur me makinë formimi me injeksion me performancë të lartë, makinë shkumë PU, makinë testimi të temperaturës konstante, makinë ekstraktuese me vakum, makinë paketimi automatik dhe makina të tjera të avancuara, ne sigurojmë që të ofrojnë produkte me cilësi të lartë.

Factory Strength

Kualifikime të shumëfishta

Shumica e mallrave tona fitojnë CCC, CB, CE, ETL, GS, KC, SAA, PSE, FCC për kërkesat e sigurisë së produkteve. Përveç kësaj, produktet tona janë gjithashtu të kualifikuara me certifikata RoHS, REACH, FDA & LFGB, ERP për kërkesat e energjisë dhe mjedisit. Me një ekip profesional të R&D dhe dizajnit, ne kemi tashmë 27 patenta paraqitjeje, 12 patenta praktike dhe 3 patenta shpikje në vitin 2022.

Factory Strength

Partner bashkëpunues

Me cilësi të mirë dhe çmim konkurrues, produktet tona janë eksportuar në mbi 80 vende dhe rajone në mbarë botën, si SHBA, Australi, Britani, Francë, Gjermani, Itali, Spanjë, Brazil, Kore, Japoni, Poloni etj. Ne jemi bashkë -operon me Walmart, Coolluli, Kmart, Coca-Cola, Crownful, CASINO, Stylpro, SUBCOLD etj.

Factory Strength

Brand-Top Pink

Promovoni një jetë elegante, elegante dhe me shije. PINKTOP është një markë Mini Frigorifer Kozmetike e themeluar në vitin 2019. E skemuar, zhvilluar dhe projektuar për dy vjet nga ekipi i projektimit i quajtur Ruide i cili ka 23 vjet përvojë shërbimi me Fangtai.

history_bg

RRUGA E ZHVILLIMIT

 • 2015

  u themelua Ningbo iceberg Electronic Appliance Co., Ltd

 • 2016

  Vëllimi i shitjeve ishte 3.85 milionë dollarë amerikanë

 • 2017

  Vëllimi i shitjeve ishte 7.50 milionë dollarë amerikanë, dhe kompresori i zhvillimit

 • 2018

  Në vitin 2018 vëllimi i shitjeve ishte 14.50 milionë dollarë amerikanë dhe krijoi një epokë të frigoriferit të kozmetikës

 • 2019

  Vëllimi i shitjeve ishte 19.50 milion dollarë amerikanë, frigorifer kozmetik profesional PINk TOP

 • 2020

  Vëllimi i shitjeve ishte 31.50 milion dollarë amerikanë dhe kapaciteti i prodhimit tejkalon 1 milion

 • 2021

  Në vitin 2021 vëllimi i shitjeve ishte 59.9 milion dollarë amerikanë, shtoni pajisjet e derdhjes me injeksion dhe zonën e derdhjes me injeksion

 • 2022

  Vëllimi i shitjeve ishte 85.8 milion dollarë amerikanë, zhvendosja e fabrikës së re dhe sipërfaqja e fabrikës së re është zgjeruar në 30000 m³

2015

u themelua Ningbo iceberg Electronic Appliance Co., Ltd

2016

Vëllimi i shitjeve ishte 3.85 milionë dollarë amerikanë

2017

Vëllimi i shitjeve ishte 7.50 milionë dollarë amerikanë, dhe kompresori i zhvillimit

2018

Në vitin 2018 vëllimi i shitjeve ishte 14.50 milionë dollarë amerikanë dhe krijoi një epokë të frigoriferit të kozmetikës

2019

Vëllimi i shitjeve ishte 19.50 milion dollarë amerikanë, frigorifer kozmetik profesional PINk TOP

2020

Vëllimi i shitjeve ishte 31.50 milion dollarë amerikanë dhe kapaciteti i prodhimit tejkalon 1 milion

2021

Në vitin 2021 vëllimi i shitjeve ishte 59.9 milion dollarë amerikanë, shtoni pajisjet e derdhjes me injeksion dhe zonën e derdhjes me injeksion

2022

Vëllimi i shitjeve ishte 85.8 milion dollarë amerikanë, zhvendosja e fabrikës së re dhe sipërfaqja e fabrikës së re është zgjeruar në 30000 m³
brand_ico

MARKA BASHKËPUNIMI

brand_img

GATI PËR TË MËSUAR MË SHUMË?

Asgjë nuk është më e mirë se ta mbash në dorë! Klikoni në të djathtë
të na dërgoni një email për të mësuar më shumë rreth produkteve tuaja.

KËRKESË TANI
Lini Mesazhin Tuaj